اگر می خواهید ترافیک وبلاگ خود را افزایش دهید، باید کاملا بر ابزارهای بازاریابی محتوا جهت بالا بردن ترافیک سایت تمرکز کنید.

در این مسیر اگر از ابزارها، برنامه ها و اپلیکیشن های بومی و نرم افزارهای موجود در اینترنت به منظور افزایش تجربه کاربر استفاده کنید، می توانید به نتایج و موفقیت شگرفی دست یابید.

ابزارهای بازاریابی محتوا جهت بالا بردن ترافیک سایت

وقتی صحبت از اپلیکیشن ها می شود، میزان استفاده ماهانه از برنامه ها و وب موبایل، بسیار شگفت آور است.

شما می توانید از ابزارهای بازاریابی محتوا جهت بالا بردن ترافیک سایت استفاده کنید. به طور خودکار برای پستهای وبلاگ، پیاده سازی تقویم مطالب مهم و بهبود سرعت سایت خود، توزیع محتوا را انجام داده و بازاریابی محتوا را بسیار سرگرم کننده و سودآور کنید.

بازاریابان هوشمند و دقیق، گزارش داده اند که بسیاری از اپلیکیشن های بومی، معنا و مفهوم دقیقتر، یعنی داده های بازدیدکنندگان را جمع آوری می کنند.

یعنی از ویژگی های شخصی سازی بهتری برای ایجاد محتوا تغذیه می کنند. اگر میخواهید مخاطبان از مطالب تحقیق شده شما قدردانی کنند، باید از این اپلیکیشن ها استفاده کنید!

در عصر رقابت سخت و تنگاتنگ، محتوای خوب دیگر کفایت نخواهد کرد. محتوا باید بالاتر از حد متوسط باشد؛ زیرا مخاطبان هدف شما اکنون بهتر از گذشته با این مفاهیم آشنا هستند.

آن ها به شدت نیازمند محتوای خوب و در جستجوی مطالب عالی هستند که مشکلات آنها را برطرف کند.

ابزار

اهمیت اپلیکیشن های بازاریابی محتوا

با استفاده از اپلیکیشن های بازاریابی محتوا، می توانید پلن خود را متناسب با مخاطب مورد نظر انجام دهید. بدون شک، تبلیغات سنتی جای خود را به تلاشهای بازاریابی محتوا داده است. ب

نابراین هرچه زودتر در مورد آن، تصمیم جدی بگیرید! چرا که در این صورت، نتایج بهتری حتی برای کسب و کار کوچک خود می گیرید.

یک مطالعه تحقیقاتی توسط BitQuirky، نشان داد که 72٪ از بازاریابهای دیجیتال مارکتینگ می گویند که محتوای اختصاصی در معرفی یک برند، بسیار مؤثرتر از آگهی های مجله است.

Tumblr و WPP اخیراً یک بررسی اختصاصی را انجام داده اند تا آنچه را که خوانندگان در شبکه های اجتماعی به دنبال آن هستند، تعریف کنند. با کمال تعجب، دریافتند آنها فقط به دنبال محتوای عالی هستند.

هر یک از برنامه نویسان اپلیکیشن، ایده هایی را ارائه دادند که در ادامه، درباره آنها خواهید خواند. آن ها به دنبال این هستند که محتوای ساده شما را دریافت کرده و ارزش درک شده آن را تقویت کنند. از این رو ابزارهای بازاریابی محتوا جهت بالا بردن ترافیک سایت بهره می برند.

از این گذشته، تا زمانی که خوانندگان از مطالب شما اظهار خرسندی نکنند و آن را در شبکه های اجتماعی به اشتراک نگذارند، نمی توانید ادعا کنید که محتوای باکیفیتی تولید کرده اید.

در ادامه، اجازه دهید این 9 اپلیکیشن و ابزار بازاریابی محتوا جهت بالا بردن ترافیک سایت، دیدگاهتان را تغییر دهند، شما را در مسیر درست راهنمایی کنند و محتوایتان را به یک محتوای عالی و بی نقص تبدیل کنند که باعث ترافیک و هدایت بهینه سایت تان شود:

 

  1. حافظه میانگیر یا بافر ( Buffer):

اگر می خواهید یک وبلاگ نویس مولد یا یک دستگاه ارسال پست های وبلاگ، یک بازاریاب آنلاین با نتیجه و یک متخصص بازاریابی محتوا داشته باشید، باید به اپ استور گوشی خود سری بزنید و Buffer را پیدا کنید.

بازاریابی شبکه های اجتماعی برای هر بازاریاب تولید کننده محتوا ضروری است، زیرا مشتریان و مخاطبان شما در فیس بوک، توییتر، لینکدین و غیره قرار دارند.

بر اساس گفته های یک محقق شبکه های اجتماعی، 83٪ از بازاریابان می گویند که رسانه های اجتماعی برای توسعه تجارت آنان مهم هستند و 59٪ بازاریاب ها، هر هفته شش ساعت یا بیشتر از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند.

ابزار

چطور برنامه ریزی یک توئیت می تواند به آسانی ارسال آن در همین لحظه باشد؟

این سخنان Joel Gascoigne، توسعه دهنده اپلیکیشن، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت در Buffer بود، هنگامی که در اکتبر 2010 با چند ابزار بازاریابی رسانه های اجتماعی، شروع به فعالیت کرد تا به برنامه ریزی توییت های خود کمک کند.

در سال 2010، بسیاری از ابزارهای رسانه های اجتماعی امروزی، وجود نداشتند که بتوانند همزمان با کنترل کاربر تلفن همراه، پست های وبلاگ، توییت و به روزرسانی ها را نیز تنظیم کنند. کار بسیار بزرگی بود. اما سرآغاز یک سفر عالی برای این کارآفرینی رویایی به شمار می رفت.

شما در توییتر شانس دیده شدن دارید. از این رو،حساب توییتر خود را به طور مرتب به روز رسانی می کنید. اما حدس می زنم که نمی خواهید تا نیمه شب بیدار بمانید آن هم فقط به خاطر ارسال یک توئیت؛ زیرا خودتان متوجه شده اید که مخاطبان و طرفداران تان در آن زمان، پشت سیستم شان نیستند. پس به یک روش بهتر بازاریابی نیاز دارید.

اگر می خواهید در هر زمان و هر مکانی، پست های خود را در حساب توییتری تان بارگذاری کنید، باید به اپ استور سری بزنید و بافر بگیرید. بافر یکی از ابزارهای بازاریابی محتوا جهت بالا بردن ترافیک سایت محسوب می شود.

بافر: دستیار شبکه های اجتماعی

بافر یک ابزار برای مدیریت شبکه های اجتماعی است که دیجیتال مارکترها و صاحبان کسب و کارها از آن استفاده می‌کنند. این شرکت حدود 400 هزار مخاطب دارد که 100 هزار نفر اول را از طریق وبلاگ نویسی و استراتژی کانتنت مارکتینگ خود به دست آورد!

بافر با انتشار پست در سایت های پربازدید که اصطلاحا به آن پست مهمان می‌گویند و انتشار محتواهای ویروسی در وبلاگ خود توانست این موفقیت بزرگ را به‌دست آورد. در واقع، بافر بدون تبلیغات خاصی توانست برند خود را از این طریق بسازد و مورد اعتماد بیش از یک میلیون کاربر در شبکه های اجتماعی قرار بگیرد.

از این رو، برخی آن را دستیار شبکه های اجتماعی می نامند. در حالی که افراد دیگر ترجیح می دهند آن را ربات شبکه های اجتماعی بنامند. طبق AppStorm ، “بافر، بهترین ابزار برای شبکه های اجتماعی امروزی است.”

مهم نیست شما آن را چه می نامید، بافر به شما در ارتقاء و پیشبرد تجربه رسانه های اجتماعی کمک می کند.

بافر، اپلیکیشن برنامه مدیریت

بافر، یک اپلیکیشن برنامه مدیریت است که به شما امکان می دهد توییت هایی را برای اپلیکیشن خود ارسال کنید.

شما می توانید آن را در تقویم محتوایی خود کار کرده و بدون نگرانی، بنشینید و بدانید که توییت های برنامه ریزی شده شما به موقع در وب، بارگذاری خواهند شد.

مزیت بافر به عنوان یکی از ابزارهای بازاریابی محتوا جهت بالا بردن ترافیک سایت این است که می توانید چندین حساب توییتر، فیس بوک و لینکدین را از داشبورد خود مدیریت کنید.

این امر به ویژه هنگامی مفید است که بخواهید به روزرسانی یا محتوای جدید (ویدئو، پادکست، وبلاگ و غیره) را برای طرفداران خود در این شبکه های اجتماعی به صورت یکباره ارسال کنید.

در داشبورد بافر، می توانید چندین حساب توئیتر، فیس بوک و لینکدین (صفحه یا پروفایل) را با حداکثر ده بروزرسانی به هم وصل کنید. هم اکنون می توانید عملکرد پین های خود را در سایت پینترست هم به اشتراک بگذارید! آن ها را برنامه ریزی و مدیریت کنید.

کاربری بافر:

بافر در ژانویه سال ۲۰۱۵ شروع به کار کرد و به سرعت توانست به یکی از ابزارهای رایگان مناسب برای مدیریت شبکه های اجتماعی تبدیل گردد.

آنقدر رابط کاربری بافر با کاربران سازگار و راحت است که هر فردی می تواند با آن کار کند و پیچیدگی خاصی در آن دیده نمی شود و حتی افراد غیرمتخصص هم می توانند به راحتی حساب های کاربری خود در شبکه های اجتماعی را مدیریت کنند.

یکی از امکانات نسخه ویژه Premium بافر این است که مدیر اصلی حساب های کاربری می تواند به افراد دیگر، دسترسی محدود دهد تا یک یا چند تا از حساب های کاربری دیگر را مدیریت کنند.

اگر یک شرکت B2B هستید و یا شرکت B2C شما با یک تیم همکاری می کند، کافی است دو نفر از اعضای تیم را برای کمک به مدیریت حساب بافرخود اضافه کنید. وقتی چیزهای زیادی برای تحقق وجود دارد، نمی توانید به تنهایی این کار را انجام دهید.

بافر، کنترل کامل داشبورد و پروفایل رسانه های اجتماعی را به شما می دهد. به عنوان مثال، هنگام استفاده از دکمه بازخورد توییتر، بافر نیز به عنوان گزینه ای ظاهر می شود و آن را در صفحه نمایش توییتر خود نیز مشاهده خواهید کرد.

 

نکته مهم:

استفاده از ابزارهای قدرتمند رسانه های اجتماعی مانند بافر و Hootsuite می تواند به شما در پیشرفت اجتماعی، تلاش در بازاریابی، رشد آگاهی در معرفی از برند شما و افزایش اعتبار آنلاین آن کمک کند؛ اما این ابزارها جای روابط بهینه با مخاطبان و پاسخ به سوالات آنان را نمی گیرد که به طور طبیعی، تجربه کاربر را بهبود می بخشند.

 

بافر به سوالات مخاطبان شما پاسخ نخواهد داد، اگرچه می تواند در برنامه ریزی و ارسال خودکار به روز رسانی ها مفید باشد.

بنابراین، در حالی که من شما را به استفاده از این ابزارها تشویق می کنم، بر روی ایجاد روابط به صورت غیرخودکار نیز تمرکز کنید. چرا که این امر، تعریف واقعی یک برنامه بازاریابی با محتوای ساختارمند است.

ترجمه از لینک:

https://neilpatel.com/blog/9-essential-content-marketing-apps-that-will-grow-your-blog-traf/